Информация


Поиск

Смарт-годинник Garmin MARQ Commander (Gen 2) - Carbon Edition 010-02722-01

Виробник: Garmin
Код товару: 143882-

Краткое описание


Для вас не існує надто складних завдань чи надмірно жорстких цілей. Ви вимагаєте найкращого. Вам потрібний сучасний багатофункціональний смарт-годинник, який відображає вашу відданість покликанню. БЕЗКОМПРОМІСНА КОНСТ... Читать далее...

125 550 грн. 135 000 грн.
Акционная цена действует еще

 • Наявність: На складі

Для вас не існує надто складних завдань чи надмірно жорстких цілей. Ви вимагаєте найкращого. Вам потрібний сучасний багатофункціональний смарт-годинник, який відображає вашу відданість покликанню.

БЕЗКОМПРОМІСНА КОНСТРУКЦІЯ

Цей сучасний багатофункціональний годинник, створений для виконання найскладніших у житті місій, має приголомшливий сенсорний AMOLED-дисплей з традиційним кнопковим керуванням. Корпус діаметром 46 мм виготовлений із матеріалу Fused Carbon Fiber для надміцної конструкції.

РЕСУРС БАТАРЕЇ

Отримайте неймовірну продуктивність, щоб не відставати від місії – завдяки літієвій акумуляторній батареї, яка працює до 16 днів у режимі смарт-годин та до 42 годин у режимі GPS.

БАЛІСТИЧНЕ РІШЕННЯ APPLIED BALLISTICS

Попередньо встановлений балістичний калькулятор Applied Ballistics Ultralite через програму AB Synapse Garmin забезпечує доступ до рішень для прицілювання під час стрілянини на великі відстані.

СУМІСНІСТЬ З НІЧНИМ БАЧЕННЯМ

Легко перемикайтеся між денним та нічним переглядом завдяки тому, що екран можна переглядати за допомогою приладів нічного бачення.

РЕЖИМ "НЕВИДИМКИ"

При активації цього режиму при роботі смарт-годин припиняється зберігання та передача вашого місцезнаходження GPS і вимикаються бездротове підключення та зв'язок.

ВИДАЛЕННЯ ДАНИХ

Якщо виникає ризик безпеки – спеціальний перемикач видаляє з пристрою всю інформацію користувача.

РЕЖИМ JUMPMASTER

Ця функція для стрибків з парашутом працює для розрахунку точок скидання на великій висоті відповідно до військових інструкцій та допомагає у навігації до вашої мети після стрибка.

ПОДВІЙНИЙ ФОРМАТ ПОЗИЦІОНУВАННЯ

Легко синхронізуйте розташування з іншими учасниками, переглядаючи на одному екрані універсальну поперечну проекцію Меркатора та військову систему координат сітки.

ПРОЕКТУВАННЯ МАРШРУТНИХ ТОЧОК

Фіксуйте та зберігайте віддалені географічні позиції на відстані для подальшого використання у навігації.

ПРЯМА НАВІГАЦІЯ

Перейдіть прямо до розташування або маршрутної точки у всесвітній аеронавігаційній базі даних, або виберіть функцію «Найближче», щоб активувати шлях до найближчого аеропорту.

ПОГОДНІ ЗВІТИ

Отримайте доступ до інформації про авіаційну погоду, включаючи радари NEXRAD, METAR та TAF, щоб бачити інформацію про вітер, видимість, тиск та інше.

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДЕННИХ ТРЕНУВАЧ

Переглядайте щоденні рекомендовані тренування за весь тиждень, які після кожної пробіжки або заїзду адаптуються до вашого статусу продуктивності та відновлення, а також до майбутніх перегонів, запланованих у календарі програми для смартфону Garmin Connect.

ТРЕНЕР GARMIN

Ці безкоштовні адаптивні тренувальні плани містять вказівки досвідчених тренерів та адаптуються до вас та ваших цілей. Тренування синхронізуються прямо з вашим годинником через Garmin Connect.

СПОРТИВНІ ПРОГРАМИ

Використовуйте завантажені профілі активності для бігу, трейлового бігу, плавання, їзди на велосипеді, походів, веслування, катання на лижах, гри в гольф, серфінгу, скелелазіння та іншого.

ВІЗУАЛЬНИЙ ПРОГНОЗ ГОНОК

На основі вашої історії бігу та загального рівня фізичної підготовки ця функція дає оцінку вашому темпу для дистанції, яку ви хочете пробігти. Ці тенденції показують, як ваша тренованість змінюється з часом.

АНІМАЦІЇ ДЛЯ ТРЕНУВАНЬ

Цей багатофункціональний годинник містить анімації для кардіо та силових тренувань, для йоги та пілатесу, яких легко дотримуватися, переглянувши на екрані годинника. Вибирайте із попередньо завантажених анімованих тренувань або завантажуйте більше із програми Garmin Connect, підключивши його до сумісного смартфону.

СТАТУС ВСР

Отримайте краще розуміння загального стану здоров'я, тренування та відновлення через варіабельність серцевого ритму під час сну на основі технології розробленої нашою командою Firstbeat Analytics.

VO2 МАКС

Тренуйтеся більш свідомо з VO2 max – показником вашої продуктивності. Він налаштовується на біг по трасі та враховує зміни продуктивності, які можуть бути спричинені спекою чи висотою.

ГОТОВНІСТЬ ДО ТРЕНУВАННЯ

Вранці після пробудження отримаєте оцінку готовності на основі якості сну, статусу відновлення, тренувального навантаження тощо, щоб визначити, чи підходить цей день для навантаження чи краще відпочити.

ТРЕНУВАЛЬНИЙ СТАТУС

Використовуючи такі індикатори, як стан ВСР, ваша нещодавня історія тренувань та ефективність, ви зможете зрозуміти, які ваші спільні зусилля, і те, чи продуктивно ви тренуєтеся, чи на піку, чи перенапружуєтеся.

ВИТРИВАЛІСТЬ У РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

Використовуйте цю інформацію, щоб відстежувати свої навантаження та керувати ними – та уникайте перенапруги на початку бігу чи їзди на велосипеді.

ПОТУЖНІСТЬ БІГУ – НА ЗАПЯСТТЯ

Подивіться, яку потужність ви прикладаєте до траси чи дороги, контролюйте свої зусилля та точно налаштуйте тренування. Аксесуари непотрібні.

ТЕМП З ОЦІНКАМИ

Не витрачайте надто багато сил до завершення активності. Налаштувавши поля даних для бігу, отримуйте уявлення про те, як регулювати свій темп на пересіченій місцевості, щоб діяти відповідно до вашого плану.

РАДНІК ЗА ЧАСОМ ВІДНОВЛЕННЯ

Після кожного тренування інформація про час відновлення дає вам зрозуміти, коли ви будете готові до наступного повноцінного тренування. Тут навіть враховується інтенсивність тренувань і такі чинники як стрес, щоденна активність та сон.

РАДНІК ЗА ДЖЕТ ЛАГУ

Мінімізуйте наслідки для свого самопочуття від зміни часових поясів за допомогою вказівок про освітленість, розклад сну та фізичних вправ під час вашої чергової дальньої поїздки. Введіть деталі подорожі в календар програми для смартфону Garmin Connect і відстежуйте, як ваш біологічний годинник налаштовується на новий пункт призначення.

РАНКОВИЙ ЗВІТ

Отримайте огляд якості свого сну, статусу відновлення та заплановані тренування, як тільки прокинетеся, а також статус ВСР, готовність до тренувань та стан погоди. Налаштуйте свій звіт таким чином, щоб переглядати потрібні види даних.

ВІДЖЕТ ГОНОК

Підготуйтеся до наступної гонки за допомогою порад із тренувань, персоналізованих щоденних пропозицій тренувань та прогнозів часу завершення гонки на основі деталей траси, погоди та ефективності.

ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ

Переглядайте розширені показники тренувань, включаючи динаміку бігу, VO2 max з поправкою на спеку та висоту над рівнем моря, VO2 max для трейлового бігу, порадник з відновлення та інше.

ЧАСТОТА ПУЛЬСУ – НА ЗАПЯСТТЯ

Цей багатофункціональний годинник постійно перевіряє ваш пульс і повідомить, якщо показник буде занадто високим або низьким у стані спокою. Ця функція також допомагає оцінити, як інтенсивно ви працюєте під час активності навіть під час плавання.

ОЦІНКА І РОЗШИРЕНИЙ МОНІТОРИНГ СНУ

Отримайте повну інформацію про фази поверхневого, глибокого та швидкого сну. Переглядайте все це на спеціальному віджеті, що містить оцінку сну та статистику.

ЕНЕРГІЯ ТІЛА BODY BATTERY

Оптимізуйте запаси енергії свого тіла. Використовуючи інформацію про коливання серцевого ритму, рівень стресу, якість сну та інші дані, визначайте, коли вам слід бути активними і коли краще відпочити.

ВІДСТЕЖЕННЯ СТРЕСУ

Варіабельність пульсу використовується для розрахунку вашого рівня стресу, тому ви можете побачити, наскільки спокійний, врівноважений чи напружений день.

OUTDOOR MAPS+

Додаткова підписка на Outdoor Maps+ пропонує доступ до преміум-карт (тільки покриття США) та супутникових зображень (глобальне покриття), які завантажуються безпосередньо на ваш смарт-годинник.

ТЕХНОЛОГІЯ SATIQ

Багатодіапазонний GPS із SatIQ забезпечує виняткову точність позиціонування, а також оптимізує тривалість роботи акумулятора пристрою.

ДАТЧИКИ ABC

Прокладайте наступний шлях за допомогою датчиків ABC, а саме: висотоміра для даних про висоту, барометра для моніторингу погоди та 3-осьового електронного компасу.

АКЛІМАТИЗАЦІЯ

Цей віджет показує поточну висоту, акліматизовану висоту та корельований показник кисню в крові, частоту серцевих скорочень та частоту дихання, щоб ви могли бачити, як ви тримаєтеся на поточній висоті.

ФУНКЦІЯ CLIMBPRO

Використовуйте планувальник підйому ClimbPro на завантажених курсах, щоб переглядати інформацію в режимі реального часу про свої поточні та майбутні підйоми, включаючи градієнт, відстань та набір висоти, а також спуски та рівні.

ПУТІВНИК КАРТАМИ NEXTFORK

Попередньо завантажені карти TopoActive Europe з путівником NextFork зручні у використанні, допомагають орієнтуватися по дорозі та бачити, що знаходиться за наступним поворотом.

КАРТИ SKIVIEW

Вирушайте в подорожі із попередньо завантаженими топографічними картами та переглядайте назви трас та рейтинги складності понад 2000 гірськолижних курортів по всьому світу.

ТОПОГРАФІЧНІ БАГАТОКОНТИНЕНТАЛЬНІ КАРТИ

Карти TopoActive Europe вже завантажені, щоб ви могли прямувати маршрутом у своїх подорожах. Переглядайте контури місцевості, підйоми, вершини, парки, берегові лінії, річки, озера та інші географічні об'єкти. Завантажуйте додаткові карти по всьому світу через Wi-Fi.

ПОЛЯ ДЛЯ ГОЛЬФУ

Отримайте доступ до повнокольорових карт CourseView понад 42 000 полів. для гольфу у всьому світі, а також функцію PlaysLike Distance.

 

РОЗУМНІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та повідомлення від програм прямо на зап'ястя, коли годинник підключено до сумісного смартфона.

БІРЖОВИЙ ТРЕКЕР

Відстежуйте до 50 обраних акцій – прямо на своєму зап'ясті – за допомогою програми Stocks. Легко та миттєво перевіряйте свої акції, щоб стежити за їх цінами та тенденціями протягом дня.

БЕЗКОНТАКТНА ОПЛАТА GARMIN PAY

Проходьте через каси з безконтактною оплатою Garmin Pay через банки, які є постачальниками послуг.

 

МУЗИЧНІ ПРОГРАМИ

Завантажуйте музику та списки відтворення з облікових записів Spotify, Deezer або Amazon Music (може знадобитися передплата). Використовуйте бездротові навушники для прослуховування без телефону.

МАГАЗИН CONNECT IQ

Завантажуйте циферблати, додайте поля даних і отримуйте програми та віджети з магазину Connect IQ, коли смарт-годинник підключено до сумісного смартфона.

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ І ВІДСТЕЖЕННЯ

Коли ваш годинник і телефон з'єднані – повідомлення з інформацією про поточне місцезнаходження можна надіслати контактам вручну або – під час деяких активностей на відкритому просторі – автоматично за допомогою вбудованої функції виявлення інцидентів.

Характеристики:

Матеріал лінз domed sapphire crystal
Матеріал лицьової панелі виготовлений з плавленого вуглецевого волокна з задньою титановою кришкою
Матеріал корпуса титан (Grade 5)/плавлене вуглецеве волокно
Сумісність з ремінцем для годинника QuickFit™ 22 мм
Матеріал ремінця силіконовий каучук
Фізичний розмір
 • Діаметр x товщина: 46 x 15 мм
 • Ремінець із силіконового каучуку підходить для зап'ясть 135–213 мм.
Сенсорний екран Так
Кольоровий дисплей Так
Розмір екрану діаметр 1,2 дюйма (30,4 мм)
Роздільна здатність екрану 390 x 390 пікселів
Тип відображення AMOLED (завжди включений)
Вага 76 г
Рейтинг води 10
Час роботи від батареї
 • SmartWatch: до 16 днів (6 днів при постійному включенні)
 • Режим економії заряду батареї: до 21 дня
 • Тільки GPS: до 42 годин (30 годин при постійному увімкненні)
 • Усі супутникові системи: до 32 годин (завжди включено 24 години)
 • Усі супутникові системи + багатодіапазонний: до 28 годин (завжди включено 22 години)
 • Всі супутникові системи + музика: до 10 годин (9 годин безперервної роботи)
 • Максимальний термін служби батареї GPS: до 75 годин
 • Експедиційний GPS: до 14 днів
Пам'ять/Історія 32 ГБ

Датчики

Частота серцевих скорочень на зап'ясті (постійна, кожну секунду) Так
Добова частота серцевих скорочень у стані спокою Так
Попередження про аномальний пульс так (високий та низький)
Частота дихання (24x7) Так
Насичення крові киснем Pulse Ox так (вибіркова перевірка, додаткова акліматизація протягом усього дня та уві сні)
Вік так (у додатку)
Монітор енергії Body Battery™ Так
Стрес протягом усього дня Так
Нагадування про відпочинок Так
Таймер релаксаційного дихання Так
Сон так
Оцінка сну та статистика Так
Зволоження так (в Garmin Connect™ та додатковому віджеті Connect IQ™)
Жіноче здоров'я так (в Garmin Connect™ та додатковому віджеті Connect IQ™)
Знімок стану Так
GPS Так
GLONASS Так
Galileo Так
Багаточастотне позиціонування Так
Технологія SatIQ™ Так
Наручний пульсометр Garmin Elevate™ Так
Барометричний висотомір Так
Компас Так
Гіроскоп Так
Акселерометр Так
Термометр Так
Датчик зовнішнього освітлення Так
Монітор насичення крові киснем Pulse Ox так (з акліматизацією)

Щоденні смарт-функції

Зв'язок Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Connect IQ™ (циферблати, поля даних, віджети та програми, що завантажуються) Так
Магазин Connect IQ™ на пристрої Так
Розумні повідомлення Так
Текстова відповідь/відхилення телефонного дзвінка з текстом (лише Android™) Так
Календар Так
Погода Так
Налаштування в реальному часі синхронізуються з мобільним пристроєм Garmin Connect™ Так
Економія заряду батареї (години з низьким енергоспоживанням, що настроюються) Так
Керує музикою зі смартфона Так
Відтворення та керування музикою для перегляду Так
Музичне сховище до 2000 пісень
Знайти мій телефон Так
Знайти мій годинник Так
Пульт дистанційного керування VIRB® Так
Сумісність із смартфонами iPhone®, Android™
Сполучення з додатком Garmin Golf Так
Сполучення з Garmin Connect™ Mobile Так
Акції Так
Garmin Pay™ Так

Функції безпеки та відстеження

Живий трек Так
Груповий LiveTrack Так
Обмін подіями у прямому ефірі Так
Виявлення інциденту під час вибраних дій Так
Допомога Так
Координати подвійної сітки Так
Лічильник кроків Так
Смуга переміщення (відображається на пристрої після певного періоду бездіяльності; пройдіть пару хвилин, щоб скинути її) Так
Автоціль (дізнається ваш рівень активності та призначає щоденну мету по кроках) Так
Спалено калорій Так
Поверхи пройдені Так
Пройдена відстань Так
Інтенсивність у хвилинах Так
TrueUp™ Так
Move IQ™ Так
Додаток Garmin Connect™ Challenges так (додаткова програма Connect IQ)

Обладнання для тренажерного залу та фітнесу

Автоматичний підрахунок повторень Так
Кардіотренування Так
Доступні профілі занять у тренажерному залі Сила, HIIT, кардіо та еліптичні тренування, степінг, лазіння по підлозі, веслування в приміщенні, дихальні вправи, пілатес, йога
Силові тренування Так
HIIT-тренування Так
Заняття йогою Так
Тренування з пілатес Так
Анімація тренування на екрані Так
Карти м'язів під час тренування Так
Зони ЧСС Так
HR-повідомлення Так
ЧСС калорій Так
% макс. ЧСС Так
% ЧСС Так
Час відновлення Так
Автоматична максимальна частота пульсу Так
Гонка/віджет Так
Статус ВРР Так
Готовність до навчання Так
Стрес-тест ВСР (вимірює варіабельність серцевого ритму, коли ви стоїте на місці протягом 3 хвилин, щоб визначити передбачуваний рівень стресу; шкала становить від 1 до 100; низькі бали вказують на нижчий рівень стресу) так (з сумісним аксесуаром)
Передача даних ЧСС (передача даних ЧСС через ANT+™ на сполучені пристрої) Так
Частота дихання (під час тренування) так (з сумісним аксесуаром)
Швидкість та відстань по GPS Так
Настроювані сторінки даних Так
Профілі активності, що настроюються Так
Автопауза® Так
Інтервальне тренування Так
Покращений інтервал (включає відкриті повтори, сторінку даних інтервалів, екран відпочинку та автоматичне визначення) Так
Просунуті тренування Так
Завантажені плани тренувань Так
Режими живлення — параметри батареї, що настроюються під час роботи Так
Auto Lap® Так
Ручне коло Так
Таймер відпочинку Так
Оповіщення про коли, що настроюються Так
Акліматизація до спеки та висоті Так
(Виконати) Так
Макс. VO2 (біг по пересіченій місцевості) Так
Витривалість у реальному часі Так
Статус навчання Так
Тренувальне навантаження Так
Фокус тренувального навантаження Так
Навчальний ефект Так
Тренувальний ефект (анаеробний) Так
Основна перевага (мітки тренувального ефекту) Так
Покращений час відновлення Так
Щоденні тренування, що рекомендуються Так
Користувацькі оповіщення Так
Звукові підказки Так
Час закінчення Так
Віртуальний партнер Так
Беріть участь у змаганнях Так
Авто мультиспорт Так
Мультиспорт вручну Так
Поради з курсу Так
Інтерактивні сегменти Garmin Так
Інтерактивні сегменти Strava Так
Створення курсу туди і назад (біг/їзда велосипедом) Так
Маршрутизація популярності Trendline™ Так
Блокування торкання та/або кнопки Так
Гарячі клавіші Так
Автоматичне прокручування Так
Історія активності на годиннику Так
Physio TrueUp Так
Доступні профілі запуску
Відстань, час та темп на основі GPS Так
Динаміка бігу так (з сумісним аксесуаром)
Вертикальне коливання та відношення так (з сумісним аксесуаром)
Час контакту із землею та баланс так (з сумісним аксесуаром)
Довжина кроку (в реальному часі) так (з сумісним аксесуаром)
Каденс (показує кількість кроків за хвилину в реальному часі) Так
Робоча потужність так (з сумісним аксесуаром)
Темп із поправкою на оцінку Так
Умови продуктивності Так
Лактатний поріг так (з сумісним аксесуаром)
Стратегії темпу PacePro™ Так
Проводити тренування Так
Автопідйом по стежці Так
Провісник гонки Так
Провісник гонки з урахуванням траси та погоди Так
Підтримка Foot Pod Так
Виявлення бігу/ходи/стійки Так
Попередньо 42 000 курсів по всьому світу Так
Відстань до F/M/B (відстань до передньої, середньої та задньої частини гріна) Так
Відстань до простоїв/вигинів Так
Вимірює дистанцію пострілу (розраховує точний ярд для пострілів із будь-якого місця на трасі) автоматично
Цифрова система показників Так
Цілі на користь Так
Відстеження статистики (удари, пати за раунд, попадання на грін та фервей) Так
Garmin AutoShot™ Так
Повна векторна карта Так
Автоматичні оновлення CourseView Так
Зелений вид з ручним розташуванням шпильки Так
Небезпеки та цілі курсу Так
Пінпоінтер Так
Відстань PlaysLike Так
Touch-target (натисніть на дисплеї, щоб побачити відстань до будь-якої точки) Так
Підрахунок гандикапу Так
Темп свінгу Так
Темпове тренування Так
Таймер/одометр Так
Сумісність з автоматичним відстеженням клубів (потрібен аксесуар) Так
Швидкість та напрям вітру (потрібне підключення до програми Garmin Golf) Так
Віртуальний кедді Так
Юридичний статус турніру Так
Зелені контури (з членством у Garmin Golf) Так
Доступні профілі для відпочинку на природі
Пряма навігація Так
Слід хлібних крихт у реальному часі Так
Назад до початку Так
TracBack® Так
Режим UltraTrac Так
Режим довкола мене Так
Попереду Так
Навігація NextFork™ Так
Профіль висоти Так
Відстань до пункту призначення Так
Індикатор барометричного тренду із попередженням про шторм Так
Планувальник підйому ClimbPro™ Так
Вертикальна швидкість Так
Загальний підйом/спуск Так
Графіка майбутніх висот Так
Попередньо завантажені топографічні карти Так
Попередньо завантажені карти доріг та маршрутів Так
Завантажені карти гірськолижних курортів Так
Підтримка завантажуваної картографії Так
GPS-координати Так
Погляд і вперед Так
Обчислення площі так (через Connect IQ™)
Календар полювання/рибалки так (через Connect IQ™)
Проектована колійна точка Так
Інформація про Сонце та Місяць Так
Розташування XERO™ Так
Активність GPS в експедиції Так
Припливи так (через Connect IQ™)
Cycle Map (карта велосипедних вулиць, що маршрутизується) Так
Доступні велосипедні профілі
Оповіщення (викликає сигнал тривоги, коли ви досягаєте цілей, включаючи час, відстань, частоту серцевих скорочень чи калорії) Так
Курси Так
Пісок та плинність MTB Так
Коло велосипеда та максимальна потужність кола (з датчиком потужності) Так
Беріть участь у змаганнях Так
FTP (функціональна гранична потужність) так (з сумісним аксесуаром)
Сумісність з Vector™ та Rally™ (вимірювачами потужності) Так
Сумісність із вимірником потужності Так
Розширена динаміка їзди велосипедом Так
Сумісність із Varia Vision™ (головний дисплей) Так
Сумісність із радаром Varia™ (заднім радаром) Так
Сумісність із ліхтарями Varia™ Так
Підтримка датчика швидкості та частоти обертання педалей (з датчиком) Так
Доступні профілі для плавання
Показники плавання на відкритій воді (відстань, темп, кількість/частота гребків, відстань гребка, ефективність плавання (SWOLF), калорії) Так
Показники плавання у басейні (довжина, відстань, темп, кількість гребків, ефективність плавання (SWOLF), калорії) Так
Визначення типу гребка (вільний стиль, плавання на спині, брас, батерфляй) (тільки плавання у басейні) Так
Запис буріння (тільки плавання у басейні) Так
Базовий таймер відпочинку (збільшений з 0) (тільки плавання у басейні) Так
Таймер відпочинку "Повторити" (тільки для плавання у басейні) Так
Автоматична пауза (тільки плавання у басейні) Так
Оповіщення про час та відстань Так
Попередження про темп (тільки для плавання у басейні) Так
Початок зворотного відліку (тільки плавання у басейні) Так
Тренування з плавання у басейні Так
Критична швидкість плавання Так
Пульсометр на зап'ясті під водою Так
Частота серцевих скорочень від зовнішнього HRM (у режимі реального часу під час відпочинку, статистика інтервалів та тренувань під час відпочинку та автоматичне завантаження частоти серцевих скорочень після плавання) так (з HRM-Tri, HRM-Swim, HRM-Pro або HRM-Pro Plus)

Функції відстеження активності дітей

Додаток Toe-to-Toe™ Challenges так (додаткова програма Connect IQ Toe-to-Toe™ Challenges)
Розумне керування тренером Так
Час/дата Так
Синхронізація часу GPS Так
Автоматичний перехід на літній час Так
Будильник Так
Таймер Так
Секундомір Так
Час сходу/заходу сонця Так

Тактичні особливості

Режим скритності Так
Режим нічного бачення Так
Подвійні координати сітки Так
Аварійна кнопка Kill Switch Так
Розташування XERO Так
Балістичний калькулятор Так

Особливості авіації

База даних аеропортів світу Так
3-осьовий компас з HSI (горизонтальним індикатором ситуації) Так
Кілька часових поясів із підтримкою Zulu/UTC Так
NEXRAD на рухомій карті Так
Рухлива карта з авіаційними аеропортами, навігаційними засобами, дорогами, водоймищами і т.д. Так
Пульс у польоті Так
METAR (метеорологічне аеродромне зведення) Так
TAF (метеорологічний аеродромний прогноз погоди) Так

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Смарт-годинник Garmin MARQ Commander (Gen 2) - Carbon Edition 010-02722-01