Информация


Поиск

GPS навігатор Pioneer A75 Android (вантажні карти)

Виробник: Pioneer
Код товару: 138726-

Краткое описание


GPS навігатор Pioneer A75 Android - це автомобільний навігатор, спеціально розроблений для використання як інструмент для навігації та управління логістичними процесами при доставці вантажів. Pioneer A75 Android - профес... Читать далее...

4 300 грн.

  • Наявність: На складі

GPS навігатор Pioneer A75 Android - це автомобільний навігатор, спеціально розроблений для використання як інструмент для навігації та управління логістичними процесами при доставці вантажів. Pioneer A75 Android - професійний навігатор для вантажівок із встановленою програмою IGO Primo для Truck з картами усієї Європи та України. 

Потужний процесор MediaTek MT8127 та 512Mb оперативної пам'яті роблять роботу пристрою легкою, швидкою та зручною. Незважаючи на наявність своєї пам'яті розміром 8Гб, можна встановити додаткову картку MicroSD до 32 ГБ (карта пам'яті в комплекті зі встановленими картами Європи та України).

Навігатор має роз'єм AV-in, який дозволяє підключити камеру заднього виду – це допомагає водію під час паркування.

Навігатор працює безпосередньо від супутників, інтернет не потрібний. Встановлений GPS модуль останньої серії, що отримує частіше сигнал від супутників, не втрачає сигналу під час руху автомобіля.

Навігатор оснащений 7-дюймовим сенсорним дисплеєм з високою роздільною здатністю, що забезпечує яскраве та чітке відображення карти та маршруту. Навігатор GPS навігатор Pioneer A75 Android має вбудовану GPS-антену, яка забезпечує точне та швидке визначення місцезнаходження.

GPS навігатор Pioneer A75 Android також має функцію Bluetooth для бездротового підключення до мобільного телефону та функцію гучного зв'язку для безпечного спілкування під час руху. Він також може відтворювати музику, фото та відео з USB-накопичувача або карток пам'яті SD.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: GPS навігатор Pioneer A75 Android (вантажні карти)