Информация


Поиск

BARDAHL

BARDAHL

Історія компанії Bardahl (Бардаль)

Назва компанії Bardahl походить від імені її засновника, інженера-хіміка Оле Бардаля.

Історія компанії Bardahl

Оле народився 1902 року в Норвегії, де й здобув професійну освіту. У 20-річному віці він вирішив вирушити до Америки, «країни великих можливостей», щоб відкрити там свою справу. Юний норвежець, який не знає жодного слова англійською, зійшов з пароплава на американську землю з 32 доларами в кишені. Так розпочалася історія компанії Bardahl.

Бардаль отримав роботу на лісопильному заводі в Сіетлі, невеликому містечку в передмісті Нью-Йорка, де він пропрацював наступні 7 років, паралельно вивчаючи англійську мову та вдосконалюючи свої знання з хімії. До 1929 Оле зібрав грошей і відкрив власну будівельну фірму. Завдяки організаторським здібностям Бардаля, вона пережила роки Великої депресії.

Модне в ті роки захоплення автоперегонами не оминуло й Оле Бардаля. Тоді ж вперше постала проблема підвищення потужності та ресурсу двигунів в умовах екстремальних навантажень. Було очевидно, що одним із перспективних шляхів її вирішення могло стати створення спеціальних хімічних продуктів, що служать для покращення мастила та охолодження моторів. Оле підключився до вирішення цього завдання та розробив унікальну рецептуру антифрикційної присадки у моторне масло. Її «бойові» випробування показали, що інтенсивність зношування деталей двигуна помітно знизилася. Варто зазначити, що іншими хіміками було запропоновано альтернативні присадки, але за ефективністю формула Бардаля залишала їх далеко позаду.

Історія компанії Bardahl

Оцінивши комерційний потенціал свого відкриття, Бардаль організував виробництво нового продукту у маленькій хімічній лабораторії у Сіетлі. Так 1939 року з'явилася фірма Bardahl. Вона вийшла на ринок з декількома типами очисників і присадкою в олію, яка добре зарекомендувала себе на гоночних трасах.

Через кілька років напруженої роботи з удосконалення рецептури та розширення асортименту продукції до фірми прийшла популярність. Bardahl продовжував підтверджувати якість та ефективність своїх формул, використовуючи їх у багатьох технічних видах спорту, причому мова йде не лише про автомобілі та катери, а й про авіацію.

літак-бардаль-винтаж

Історія компанії Bardahl – напередодні Другої світової війни продукцією компанії Bardahl зацікавилося Міністерство оборони США. Як правило, навіть незначне пошкодження маслопроводу бойового літака часів Другої світової війни призводило до загибелі машини та пілота внаслідок заклинювання двигуна через втрату тиску олії. Унікальні властивості формули Bardahl Polar Plus, дозволяла пілоту пошкодженого літака, здійснити аварійну посадку, не побоюючись, що двигун заклинить. Завдяки цьому у компанії з'явився більш ніж серйозний замовник, що дозволив до 1947 року збільшити щорічний оборот Bardahl Manufacturing Co до $200 000. Тепер фірма твердо стояла на ногах і була удостоєна титулу офіційного постачальника армії США.

Bardahl продовжила експансію на "мирному" ринку. До 1952 року, згідно з офіційними даними, компанія займала 3-е місце в національному рейтингу виробників автохімії. Через кілька років вона лідирує у США, а невдовзі й у всьому світі.

У середині 50-х, як і багато американських компаній, що діють у рамках повоєнного «плану Маршалла», Bardahl відкрила філію в Європі — у Франції. Підприємство отримало назву SADAPS Bardahl.

Сьогодні компанія складається з двох підрозділів: американського та європейського. У веденні останньої входять ринки східної півкулі: Європа, Азія, Африка та Австралія. Варто відзначити, що на всіх цих ринках Bardahl займає дуже серйозну позицію.

В даний час Bardahl - це велика хімічна компанія, керована родичами її засновника, продукція якої користується величезною популярністю у всьому світі, особливо в Європі. Bardahl - постачальник ряду великих торгових фірм та мереж гіпермаркетів. Також компанія успішно працює з автосервісами та технічними центрами, як незалежними, так і авторизованими.

Компанії вдалося протистояти тенденції поглинання підприємств приватного бізнесу великими корпораціями та зберегти свою незалежність завдяки впевненій позиції на ринку. Такий успіх зумовлений цілою низкою конкурентних переваг, про які не можна не згадати.

Історія компанії Bardahl

Перше, що привертає увагу, - це збалансований і буквально всеосяжний асортимент, що налічує близько 220 оригінальних продуктів. Вони здатні задовольнити запити різних клієнтів: від рядового автолюбителя і невеликого автосервісу до автомобільного концерну. Продукція компанії розрахована і на власників легкої комерційної техніки, і тих, хто експлуатує важкі магістральні тягачі. Якщо раптом серед цього різноманіття не знайдеться того, що потрібно конкретному клієнту, Bardahl готова внести зміни до формул і навіть розробити нові з урахуванням конкретних вимог (наприклад, продиктованих погодними умовами, в яких експлуатуватиметься техніка замовника). Компанія застосовує персоніфікований підхід до кожного споживача. Це виявляється буквально у всьому, починаючи з фасування продукції.

Як відомо, більшість представленої на сучасному ринку автохімії виготовлена ​​нафтопереробними компаніями. Присадки для них не основна «спеціальність». Bardahl 75 років розробляє хімічні продукти для автомобілів, і саме вони становлять 99% продукції компанії. У цей напрямок вкладається весь інтелектуальний потенціал фірми.

Історія компанії Bardahl неухильно дотримується принципу єдиної якості. Це означає, що властивості конкретного товару не залежать від того, кому він адресований: любителю чи профі, європейському чи азіатському споживачеві. Тому у Bardahl і не передбачено поділ продуктів на професійні та непрофесійні. Вони можуть відрізнятися за ступенем впливу (що, зрозуміло, буде зазначено в каталозі), але з якості. До речі, на відміну більшості конкурентів, Bardahl виробляє всю продукцію лише з своїх потужностях.

Історія компанії Bardahl

За останні 75 років компанія «SADAPS Bardahl» розробила у своїх лабораторіях високоефективні хімічні препарати та мастила для автомобілів. Понад 100 дистриб'юторів поширюють їх по всьому світу. Компанія SADAPS Bardahl розташована на площі 15 тис. кв.м. Недалеко від міста Лілль (Франція). Її продукцію було схвалено у 1999 році Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO 9001).

Протягом останніх 50 років лабораторії «SADAPS Bardahl» аналізували та виробляли рішення відповідно до міжнародного законодавства, беручи до уваги стандарти захисту навколишнього середовища від забруднення. Існуючі 5 лабораторій гарантують відповідність виробів світовим стандартам на всіх стадіях виробництва.

Історія компанії Bardahl – це бажання постійного вдосконалення якості виробів спричиняє постійні технологічні вдосконалення виробничих процесів у сукупності із суворим контролем усіх стадій виробництва.

Продукція «SADAPS Bardahl» включає повний діапазон засобів догляду за автомобілем, витратних матеріалів, різних добавок, склоочисників, холодоагентів і мастил. Вся продукція має високу якість і перевіряється в кожній області післяпродажного застосування. Вироби компанії SADAPS Bardahl схвалені до застосування найбільшими автовиробниками та офіційними імпортерами в Європі: General Motors, Peugeot, Renault, Citroen, Volkswagen, Mazda.

Історія компанії Bardahl - Європейське відділення являє собою два підприємства: SADAPS Bardahl (Франція, Бельгія) та Maroil Bardahl (Італія). Вони виробляють найширшу гамму мастильних матеріалів та хімічної продукції, що відповідає найвищим стандартам якості та потребам кінцевих споживачів. Постійний технічний контроль, впровадження інноваційних рішень, робота з провідними світовими постачальниками та турбота про навколишнє середовище дозволяють Bardahl багато десятиліть утримувати провідні позиції на ринку мастильних матеріалів.

Найсучасніше обладнання та суворий контроль якості на всіх етапах виробництва дозволяють споживачеві завжди отримувати продукцію найвищого рівня. Наші інженери не тільки вдосконалюють технології виробництва та склад існуючих продуктів, але й розробляють рішення, які дозволяють впроваджувати найсучасніші розробки світової науки. Завдяки високій потужності наших заводів та чудовій команді інженерів, Bardahl швидко адаптується до потреб ринку та задовольняє вимоги клієнтів, яким потрібен продукт, спеціально створений для них.

Уточнити Пошук

280 грн.

1 130 грн.

1 350 грн.

430 грн.

1 480 грн.

1 770 грн.

410 грн.

1 370 грн.

1 700 грн.

980 грн.

990 грн.

550 грн.

2 500 грн.

460 грн.

1 570 грн.

Показано з 1 по 15 із 69 (всього 5 сторінок)

Новинка
143887-
BLACKVUE POWER MAGIC BATTERY PACK (B-112) Робота камер в режимі паркування до 12 годин при вимкне..
8 000 грн.
143886-
ТРЕНУЄТЬСЯ БЛИСКУЧО Ви не просто біжите. Ви вийшли за межі цього. Ось чому вам потрібен Forerunne..
13 920 грн.
-7 %
143885-
МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ Цей надійний підводний комп'ютер Garmin Descent G1 Solar Black 010-02604-1..
31 720 грн. 29 500 грн.
143884-
ДОСЛІДІТЬ СВІТ ІЗ НАДІЙНОЮ НАВІГАЦІЄЮ В РУКАХ Міцна та водонепроникна конструкція з кнопками т..
16 450 грн.